تهییج رئالی‌ها به سبک آنچلوتی؛ جام اول، جام آخر!

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید پیش از فینال امشب لیگ قهرمانان اروپا سعی کرد در بازیکنانش انگیزه‌ای مضاعف ایجاد کند.

تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بوروسیا دورتموند از ساعت 22:30 امشب (شنبه - به وقت تهران) در فینال لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف هم می‌روند تا تکلیف سی‌ودومین دوره لیگ قهرمانان اروپا (شصت‌ونهمین دوره بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اروپا) مشخص شود.

رئال مادرید که پرافتخارترین باشگاه اروپا به شمار می‌رود، امشب به دنبال کسب پانزدهمین عنوان قهرمانی‌اش در اروپاست تا دست‌نیافتنی‌تر از گذشته شود. در سوی دیگر دورتموند که پیش از این تنها یکبار در فصل 97-1996 فاتح لیگ قهرمانان شده، امیدوار است بتواند با غلبه بر آقای اروپا بار دیگر جام را به آلمان ببرد.

در تمرینی که عصر روز گذشته (جمعه) رئال مادرید در ورزشگاه ومبلی انجام داد، کارلو آنچلوتی سعی کرد به سبک همیشگی خودش بازیکنان را برای بازی امشب تهییج کند. بر اساس گزارش برنامه تلویزیونی «ال‌چیرینگیتو» اسپانیا؛ کارلتو در تمرین روز گذشته بازیکنانش را جمع کرد و به آنها گفت؛ «برخی از شما می‌توانید برای اولین بار قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کنید، برخی از شما هم ممکن است آخرین قهرمانی‌تان در این رقابت‌ها را تجربه کنید ... همه شما می‌توانید تاریخ‌سازی کنید» که این اظهارات می‌تواند انگیزه مضاعفی در بازیکنان رئال ایجاد کند.

آنچلوتی 64 ساله که در مقطع اول حضورش روی نیمکت رئال مادرید (2013 تا 2015) دسیما (دهمین قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان) را برای این تیم به ارمغان آورد، در مقطع دوم حضورش روی نیمکت کهکشانی‌ها در فصل 22-2021 موفق شد چهاردهمین قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان را به نام خود ثبت کند و حالا این شانس را دارد تا قهرمانی سوم خود با رئال در این رقابت‌ها و پانزدهمین قهرمانی سفیدپوشان مادریدی را به ارمغان بیاورد.

منبع: تسنیم
دیدگاه
آخرین اخبار