دردسر بزرگ رضایی پس از درگیری با حامدی فر

امید حامدی‌فر در پایان دیدار استقلال و ذوب آهن دست به اقدامی عجیب زد که مصدومیت هافبک ذوبی‌ها را نیز تشدید کرده است.

هافبک جوان استقلال که در بازی رفت مقابل ذوب آهن در فولادشهر با مهرداد رضایی کل کل داشت، در بازی برگشت و علیرغم غیبت این بازیکن، در پایان بازی دست به اقدامی عجیب و باورنکردنی زد.

در شرایطی که بازیکنان استقلال در حال شادی بعد از برد ارزشمند خود مقابل ذوب آهن بودند، مهرداد رضایی نیز که در این بازی به دلیل مصدومیت آشیل غایب بود، در مسیر چمن به سمت رختکن قرار داشت. حامدی فر که بابت بازی رفت و حواشی شکل گرفته به نظر می‌رسید منتظر فرصتی برای برخورد با رضایی است، از این فرصت بهره برد و در اتفاقی عجیب و در شرایطی که مهرداد رضایی نیز متوجه حرکت وی نبود، از پشت سر به وی حمله برده و او را نقش بر زمین کرد.

هرچند در ادامه با حضور دیگر نفرات این درگیری شرایط بدتری پیدا نکرد، اما رضایی نیز با جملاتی کوتاه به نوعی حامدی فر را تهدید کرد و وعده جبران این اتفاق را داد.

مهرداد رضایی اما به واسطه این برخورد و مصدومیتی که از قبل داشت، مصدومیتش تشدید شده و مچ پایش ورم کرده و بازگشت او به جمع شاگردان محمد ربیعی با تاخیر بیشتری همراه خواهد شد. موضوعی که ناراحتی سرمربی ذوب آهن را نیز به همراه داشته و گفته می‌شود این باشگاه قصد پیگیری موضوع را از طریق کمیته انضباطی دارد.

 

منبع: ورزش3
دیدگاه
آخرین اخبار