از بازیگری بیزارم

گاث می‌گوید: «حقیقت این است که از بازیگری بیزارم. بازیگری در واقع سخت‌ترین کار است.»

 «میا گاث» بازیگر فیلم «مکسین» به کارگردانی «تی وست» در مصاحبه با «تایم» معترف شده است که در واقع از بازیگری «بیزار» است. «مکسین» دنباله فیلم‌های «ایکس» (X) و «پرل» (Pearl) است و نقدهای مثبت فراوانی دریافت کرده.

 گاث می‌گوید: «حقیقت این است که از بازیگری بیزارم. بازیگری در واقع سخت‌ترین کار است. چیزی فریبنده است و تو فکر می‌کنی توانایی‌اش را داری – مثل به چنگ آوردن دود است.» او با این حال اضافه می‌کند: «خیلی دوستش دارم.»

گاث ادامه می‌دهد که تلاش می‌کند «لحظاتی واقعی» بیافریند و مرز میان واقعیت و خیال را از بین ببرد: «هنر باید کمی خطرناک باشد و برای خلق لحظات واقعی، باید مرزها را کمی محو کرد. بازی در نقش مکسین و پرل از نظر هنری رضایت‌بخش‌ترین تجربه زندگی من بوده است.»

گاث می‌گوید در حوزه ژانر وحشت «گرفتار» شده و تمایل دارد از این نقش‌ها عبور کند اما اضافه می‌کند که در این ژانر نقش‌هایی برای بازیگران زن نوشته می‌شود که در ژانرهای دیگر وجود ندارد. او سال گذشته گفته بود آکادمی اسکار باید بهای بیشتری به ژانر وحشت بدهد.

گاث با ریبوت «بلید» (Blade) وارد «دنیای سینمایی مارول» خواهد شد اما تاکنون دو کارگردان از این پروژه جدا شده‌اند و زمان شروع فیلمبرداری نامشخص است.

 

منبع: 30 نما
دیدگاه
آخرین اخبار