از تئاتر چه خبر

«گورکن» بهرام ابراهیمی به شهرزاد رسید؛ «خروج» به نوفل لوشاتو

بهرام ابراهیمی بازیگر با سابقه تئاتر قرار است با نمایش کورگن روی صحنه تئاتر برود و نمایش خروج با بازی صحرا اسدالهی، مرتضی فروزان‌فر و وحید نیک‌راد اجرا خواهد شد.

صحرا اسدالهی، مرتضی فروزان‌فر و وحید نیک‌راد بازیگران نمایش «خروج» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی فروزان‌فر هستند که از بیست‌وهشتم خرداد در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌آیند.

شهرام شاه‌حسینی، کارگردان سینما و تلویزیون برای اولین بار است که به عنوان مجری طرح در این پروژه فروزان‌فر را همراهی می‌کند.

همچنین اهورا ایمان، ترانه‌سرا، شاعر و خواننده نیز با این نمایش اولین حضور خود روی صحنه تئاتر را تجربه خواهد کرد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «همه ما میدونیم از چه راهی وارد هر جایی بشیم، اما مسئله اینه که بدونیم از چه راهی بیرون بریم...»

«گورکن» بهرام ابراهیمی به شهرزاد رسید؛ «خروج» به نوفل لوشاتو

نمایش"گورکن"به نویسندگی و کارگردانی علی محمد کاظم نیا در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی؛ نمایش "گورکن" که علی جبارزاده تهیه‌کنندگی آن را به عهده دارد به داستان یک خاکسپاری نه چندان معمولی می‌پردازد.

بهرام ‌ابراهیمی، حسن نوری، دانیال ‌ابراهیمی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این ثر نمایشی آمده است: برای گورکنی که در آستانه ی کهنسالی ست دستیار جوانی فرستاده اند . آنها باید قبر را تا قبل از شروع مراسم تدفین به موقع حاضر کنند . گورکن جوان از خلال حرف های پیرمرد متوجه می شود که این مراسم خاکسپاری یک خاکسپاری معمولی نیست .

سایر عوامل این نمایش عبارتند از: مشاور کارگردان: آرش ‌دادگر،مجری طرح:سعید ‌فاضلی،دستیار کارگردان: معصومه حسن پور،منشی‌صحنه: مستانه ایثار،آهنگساز:
امیر ‌مهراد،طراح لباس:سارا صافی،طراح نور و صحنه:
آرش ‌دادگر،عکاس و ساخت تیزر:کوشا ‌صباغی،طراح گرافیک: سجاد ‌داغستانی

«گورکن» بهرام ابراهیمی به شهرزاد رسید؛ «خروج» به نوفل لوشاتو

دیدگاه
آخرین اخبار