« مست عشق » همچنان صدرنشین سینما‌ ماند

فیلم سینمایی « مست عشق » محصول مشترک ایران و ترکیه که اکران آن از چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه آغاز شد؛ توانست ۴۶۷ هزار بلیط به ارزش ۲۵ میلیارد و ۵۱۸ میلیون تومان بفروشد و در هفته سوم اردیبهشت ماه در رتبه اول فروش گیشه قرار گیرد.

سینمای ایران در هفته‌ای که گذشت میزبان بیش از ۸۶۰ هزار مخاطب بود و توانست بیش از ۴۵ میلیارد تومان بفروشد.

سینمای ایران در هفته دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و در هفته‌ای که از اکران فیلم‌های نوروزی گذشت در مجموع میزبان ۸۶۰ هزار مخاطب در ۱۸ هزار سانس بود که توانست ۴۵ میلیارد و ۲۶۸ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان فروش داشته باشد و به طور کلی وضعیت سینمای ایران در حال رونق است.
 
فیلم سینمایی «مست عشق» محصول مشترک ایران و ترکیه که اکران آن از چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه آغاز شد؛ توانست ۴۶۷ هزار بلیط به ارزش ۲۵ میلیارد و ۵۱۸ میلیون تومان بفروشد و در هفته سوم اردیبهشت ماه در رتبه اول فروش گیشه قرار گیرد.
 
فیلم سینمایی «تمساح خونی» به کارگردانی جواد عزتی این هفته توانست ۱۳۷ هزار بلیط به ارزش ۷ میلیارد و ۴۰۸ میلیون تومان بفروشد و در رتبه دوم فروش گیشه قرار بگیرد.
 
«سال گربه» به کارگردانی و نویسندگی مصطفی تقی زاده با فروش ۱۲۸ هزار بلیط به ارزش ۶ میلیارد و ۱۵۱ میلیون تومان در رتبه سوم جدول فروش گیشه سینما قرار گرفت.
 
فیلم «بی بدن» که در چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اکران شد این هفته میزبان ۵۵ هزار مخاطب شد و توانست سه میلیارد و ۳۸ میلیون تومان فروش داشته باشد و در رتبه چهارم فروش گیشه قرار گیرد.
 
فیلم سینمایی «آسمان غرب» در هفته گذشته با فروش ۳۶ هزار بلیط به ارزش یک میلیارد و ۴۱۹ میلیون تومان در رتبه پنجم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.
دیدگاه
آخرین اخبار