معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران:

صهیونیست‌ها با ورود به غزه قبر خود را کنده‌اند

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با شبکه المیادین گفت که صهیونیست‌ها هرگز نمی‌توانند خود را از ویرانی‌های غزه نجات دهند.

 

سردار «محمد رضا نقدی» امروز (سه شنبه، ۲۳ آبان) در گفت‌و‌گو با شبکه خبری المیادین، پیروزی اشغالگران صهیونیست در غزه را یک «توهم» دانست.

او گفت که آمریکا و صهیونیست‌ها گمان می‌کنند اینکه توانسته‌اند چند متر وارد غزه شوند، پیروز شده‌اند، اما آن‌ها در «توهم» به سر می‌برند.

سردار نقدی افزود: «صهیونیست‌ها با هر متر ورود به خاک غزه قبر خودشان را با دستانشان حفر می‌‌کنند؛ آن‌ها هرگز نمی‌توانند از ویرانی‌های غزه خارج شوند و به زودی ضربات به شدت دردناکی از مقاومت خواهند خورد که هرگز فراموشش نمی‌کنند».

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران امروز صبح نیز در سومین اجلاسیه جهانی مستضعفین گفت:‌ «غزه نمایشگاه لیبرال‌دموکراسی غرب است و مدعیان غربی ماهیت واقعی خود را در این جنایات به نمایش گذاشتند».

از سوی دیگر سردار «حسین معروفی» معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین نیز به المیادین گفت: «جنگ فعلی در فلسطین به خصوص غزه با صهیونیست‌ها نیست، بلکه با آمریکا و نظام سلطه است».

 

او تأکید کرد که مقاومت غزه خود به تنهایی این نبرد را آغاز کرده و با حکمت و درایت خود در آن پیروز خواهد شد.

منبع: فارس
دیدگاه
آخرین اخبار