کیف مخصوص شکار خون آشام

امروزه، نمونه های کیت های شکار خون آشام در اندازه ها و با محتویات مختلف در حراجی ها به فروش می رسند.

زمانی که پادشاهی هابسبورگ در سال 1718 به صربستان حمله کرد، افسانه  خون آشام ها  از فرهنگ عامه اروپای شرقی سرچشمه گرفت و سپس در سراسر اروپا پخش شد.

این افسانه برای قرن ها تخیل فرهنگی را مجذوب خود کرده است. از انتشار داستان ومپایر (The Vampyre) نوشته جان ویلیام پولیدوری در سال 1819 تا فیلم  دراکولا (Dracula)  به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا در سال 1992، خون آشام ها تا به امروز به عنوان یک منبع الهام برای نویسندگان و فیلمسازان باقی مانده اند.

خون آشام

محبوبیت افسانه  خون آشام ها  به اندازه ای است که برای مقابله و شکار این موجودات ترسناک خیالی، کیت های کشتن نیز معرفی شده اند.
در مورد منشا کیت های کشتن خون آشام ها بحث هایی وجود داشته است. در شرایطی که برخی مدعی اند که این کیت ها در قرن های هجدهم و نوزدهم رایج بوده، اما به احتمال زیاد پس از انتشار رمان "دراکولا" به قلم برام استوکر در سال 1897 و برای جلب نظر بازدیدکنندگان از اروپای شرقی روانه بازار شدند.

امروزه، نمونه های چنین کیت هایی در اندازه ها و با محتویات مختلف وجود دارند. از جمله آیتم های موجود در کیت های کشتن  خون آشام  می توان به سلاح های چوبی، مصنوعات مذهبی، تپانچه های جیبی، صلیب، آب مقدس، و گلوله های نقره ای و عادی اشاره کرد.

خون آشام

خون آشام

دیدگاه
آخرین اخبار