مرگ زن موتورسوار در تصادف شدید

زن جوان که ترک‌نشین یک موتورسیکلت بود، در تصادف با یک موتورسیکلت دیگر که در خلاف جهت در حرکت بود، جان باخت.

سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: روز پنجشنبه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه سعیدی نرسیده به ایستگاه جی، یک دستگاه موتورسیکلت که به صورت حرکت خلاف جهت در داخل خط ویژه این محدوده در حال تردد بود، با یک دستگاه موتورسیکلت دیگر که یک ترک‌نشین خانم هم داشت و در مسیر اصلی خود در حرکت بود بشدت برخورد کرد. شدت تصادف به حدی بالا بوده که ترک‌نشین خانم ۳۵ ساله موتورسیکلت در دم فوت کرد.

سرهنگ کشیر افزود: بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۹ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حاضر شدند و پس از ایمن‌سازی محل به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند که مشخص شد حرکت خلاف جهت راکب موتورسیکلت اول باعث بروز این حادثه شده است.

به‌رغم توصیه‌های مکرر پلیس نسبت به خطرات تردد در خطوط ویژه، باز هم شاهد تردد موتورسواران داخل این محدوده‌ها هستیم که نیاز است موتورسواران به قوانین و مقررات احترام گذاشته و از تردد داخل این خطوط و حرکت خلاف جهت خودداری نمایند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از راکبین موتورسیکلت خواست به هیچ عنوان مرتکب تخلف حرکت خلاف جهت نشوند، زیرا دید آنها کم و در مواجهه با خودروهای دیگر فرصت عکس‌العمل نداشته و باعث بروز تصادفات جبران‌ناپذیری می‌شوند و دوم اینکه در مسیر خطوط ویژه تردد نکنند، زیرا این محل برای تردد و عبور اتوبوس‌های تندرو در نظر گرفته شده است و هر لحظه امکان برخورد آنها با مسافرین و اتوبوس‌ها متصور است که تصادفات فوتی و جرحی را برای آنان در پی خواهد داشت.

منبع: ایران
دیدگاه
آخرین اخبار