شلیک انتقام جویانه مرد مسلح به مرد تهرانی در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری عامل تیراندازی در محدوده "امین آباد" این شهرستان و کشف 2 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، خبر داد.

سرهنگ محمدقاسم طرهانی گفت: یکم خرداد ماه امسال در پی وقوع یک فقره  تیراندازی  و  قدرت نمایی  با  سلاح گرم  در محله "امین آباد" شهر ری  که موجب اخلال در نظم و ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده رسیدگی موضوع سریعاً در دستور کار عوامل عملیات پلیس اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان ری قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از حضور ، بازدید و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد فردی با هویت معلوم به دلیل داشتن  اختلافات شخصی  و درگیری های قبلی با یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به سمت یکی از شهروندان شلیک کرده و سریعاً از محل متواری شده است

رئیس پلیس شهرستان ری ادامه داد : ماموران پلیس در نخستین گام با بهره گیری از شیوه های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در یکی از باغات محدوده شهرری شناسایی و در گام بعدی پس از انجام هماهنگی های لازم با مراجع قضائی راهی مخفیگاه متهم شدند.

سرهنگ طرهانی با اشاره به دستگیری متهم طی یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه عنوان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم 2 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف و به همراه متهم به اداره پلیس منتقل شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم پس از انتقال به مقر پلیس و مواجهه با ادله و مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و به بزه ارتکابی معترف شد 

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمان نخواهد بود و پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه برخورد خواهد کرد.

منبع: رکنا
دیدگاه
آخرین اخبار