قتل خونین زن شیرازی بخاطر مهریه اش / داماد خانواده زنش را چاقو چاقو کرد

فرمانده انتظامی ارسنجان گفت: قاتلی که همسر سابق خود را به قتل و ۳ نفر دیگر را با ضربات چاقو مجروح کرده بود دستگیر و روانه دادسرا شد.

سرهنگ خدابخش حسن زاده در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره درگیری خانوادگی در یکی از روستاهای بخش مرکزی ارسنجان، ماموران کلانتری ۱۱ سریعا به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران در بررسی اولیه مطلع شدند که مردی به دلیل اختلافات خانوادگی (  مهریه  ) به منزل پدر زن خود مراجعه و پس از بحث و مشاجره لفظی به صورت فیزیکی با همسر سابقش درگیر می‌شود.

فرمانده انتظامی ارسنجان ادامه داد: مرد ۳۸ ساله به دلیل عصبانیت ضمن به قتل رساندن همسر سابق خود با سلاح سرد، پدر زن، مادرزن و خواهر زن خودش را به ترتیب ۶۵، ۶۲و ۳۸ ساله را مجروح می‌کند.

سرهنگ حسن زاده با اشاره به اینکه ماموران انتظامی در همان لحظات اولیه درگیری موفق شدند قاتل ۳۸ ساله را دستگیر کنند، گفت: حال مجروحان رضایت بخش است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده برای بررسی‌های تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد، تصریح کرد: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان است.

منبع: رکنا
دیدگاه