قدرتمندترین گوشی های اندرویدی ژوئن ۲۰۲۴

ایسوس راگ فون ۸ پرو با کسب امتیاز ۲,۱۳۵,۷۴۰ به‌عنوان قدرتمندترین گوشی اندرویدی ماه ژوئن معرفی شده است.

بنچمارک آنتوتو اوایل هر ماه میلادی لیستی از قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی منتشر می‌کند. حالا نوبت ژوئن رسیده است تا قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی مشخص شوند. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که این لیست مخصوص بازار چین است.

قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی

مانند لیست ماه مه، آنتوتو برای ژوئن هم دو لیست از گوشی‌های پرچم‌دار و میان‌رده منتشر کرده است.

قدرتمندترین پرچم‌دار‌های اندرویدی

طبق لیست ژوئن، قدرتمندترین پرچم‌دار اندرویدی بازار چین، ایسوس راگ فون ۸ پرو با امتیاز ۲،۱۳۵،۷۴۰ است. اوپو فایند X۷ با امتیاز ۲،۱۰۳،۵۵۷ مقام دوم را به دست آورده است. در مقام سوم هم iQOO Neo۹S Pro با امتیاز ۲،۰۹۷،۶۲۶ به چشم می‌خورد. این گوشی‌ها به‌ترتیب به تراشه‌های اسنپدراگون ۸ نسل ۳، دایمنسیتی ۹۳۰۰ و دایمنسیتی ۹۳۰۰ پلاس مجهز شده‌اند.

آنتوتو لیست قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی ژوئن ۲۰۲۴ را منتشر کرد

در رتبه بعدی گوشی ردمجیک ۹ پرو با چیپ اسنپدراگون ۸ نسل ۳ قرار گرفته است. همان‌طور که در لیست بالا مشاهده می‌کنید، قدرتمندترین پرچم‌دار‌های اندرویدی به تراشه‌های اسنپدراگون ۸ نسل ۳، دایمنسیتی ۹۳۰۰ و دایمنسیتی ۹۳۰۰ پلاس مجهز شده‌اند.

قوی‌ترین گوشی‌های میان‌رده اندرویدی

 

در لیست قدرتمندترین گوشی‌های میان‌رده، وان‌پلاس Ace ۳V در رتبه اول به چشم می‌خورد. این گوشی هوشمند که قدرتش را چیپ اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۳ تأمین می‌کند، موفق شده است امتیاز ۱،۴۳۴،۳۲۸ را کسب کند. در رتبه دوم ریلمی GT Neo۶ SE با همین تراشه قرار دارد که امتیازش کمی پایین‌تر است.

آنتوتو لیست قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی ژوئن ۲۰۲۴ را منتشر کرد

در رتبه سوم، ردمی K۷۰E خودنمایی می‌کند. این گوشی هوشمند مجهز به تراشه دایمنسیتی ۸۳۰۰ اولترا است. در رتبه بعدی، گوشی ردمی GT Neo۵ SE با اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۲ قرار دارد. سایر گوشی‌های میان‌رده قدرتمند را در لیست بالا مشاهده می‌کنید.

دیدگاه
آخرین اخبار